• https://api.whatsapp.com/send?phone=+90 552 719 10 00
  • https://www.instagram.com/allsaintsmoda/
  • https://www.youtube.com/channel/UCU0zOa2TN4U48OG6aY5w8zA

ALL SAINTS MODA

KİLİSEMİZ
Kilisemiz 1878 yılında inşa edilmiştir. Bir Anglikan kilisesidir. Günümüzde cemaatini, çoğunluğu Kadıköylü Türk Hristiyan vatandaşları oluşturmaktadır. İbadet dili Türkçedir. Kültür ve sanat etkinlikleri için de kapılarımız her zaman halkımıza açıktır.
DÜĞÜN & KONSER ORGANİZASYON
Akustik Düzeninde, Konser, Resital, Düğün için bizim ile iletişime geçiniz.
KELAMDAN DAMLALAR
“Bayağı, boş sözlerden sakın. Çünkü bunlara dalanlar tanrısızlıkta daha da ileri gidecekler.” ‭‭2.TİMOTEOS‬ ‭2:16‬ ‭ Çoğu zaman o kadar boş sözlerle vakit geçiriyoruz ki, hatta bazen kendi içselliğimizi kendi sözlermizle etkiliyor ve bozuyoruz. Bu oruç ve alçalış döneminde belki bu konuda bile oruca girmek bize büyük bereketleri de beraberinde getirecektir.
KİLİSE TAKVİMİ
Kilise Takvimi Alçalış Dönemi Paskalya'nın Beşinci Pazarı * Elçiler'in İşleri 11:1-16 - * Mezmurlar 67 - * Vahiy 21:9-14, 21-27 - * Yuhanna 16:23-33 - * Beyaz Renk Dönemi
İBADET VE ZİYARET
İbadet ve ziyaret Kelam ve Şükran Ayini Her Pazar 11.00-12.15 arasındadır. İbadet ve ziyaret dışı görüşme talebi için randevu alınması gereklidir. SAĞLIK VE ESENLİKLE KALIN.

Günlük Teşvik

“İsa arkasına dönüp onu görünce, “Cesur ol, kızım! İmanın seni kurtardı” dedi. Ve kadın o anda iyileşti.”
‭‭Mt.9:22‬ ‭Doğa da, kimsenin olmadığı yerlerde insanın tek başına kalması, Tanrı'yla ve dolayısı ile kendisi ile başbaşa kalması çok güzeldir. Ya da güzel bir katedralde, loş bir ortamda oturması ve sessizliğin ilahi sesini dinleyebilmesi de çok güzeldir. Ama çoğu zaman unutulan bir gerçeklik vardır. O da Tanrı'nın her yerde ve özellikle kendi içselliğimizde olduğu gerçeği. Ve bu nedenle kurtarıcımız Mesih İsa'nın içe geldiği, Kutsal Ruh'un yürekleri araştırdığı gerçeği. Bu gerçeği İlya'nın o muhteşem deneyiminde de görmemiz mümkündür dostlar; “RAB, “Dağa çık ve önümde dur, yanından geçeceğim” dedi. RAB'bin önünde çok güçlü bir rüzgar dağları yarıp kayaları parçaladı. Ancak RAB rüzgarın içinde değildi. Rüzgarın ardından bir deprem oldu, RAB depremin içinde de değildi. Depremden sonra bir ateş çıktı, ancak RAB ateşin içinde de değildi. Ateşten sonra ince, yumuşak bir ses duyuldu.”1.Kral.19:11-12‬ Evet, evrenler sahibi o muhteşem Öz, "ince, yumuşak bir ses" her yerde, özellikle sende ve bende Ruh'un araştırdığı yüreklerde ve İsa Mesih'in kurtarışında bize sunulan lütufla her an bizle.
Bu gerçekle eşsiz yaratılış içinde bize sunulan bu güne, sevinçle günaydın.


31.07.2021
🙌💐

Eski Yazılar >